ÖVRIGT / Speglar / Spegelram 15528153
nr 1552 8153
Spegelram
sengustaviansk stil, bemålad, 140x66 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:46:27
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)